سپیدار سیستم، ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای جامع و یکپارچه

درباره شرکت همکاران سیستم

گروه همکاران سیستم به عنوان بزرگترین شرکت نرم افزاری بخش خصوصی کشور فعالیت خود را از سال ۱۳۶۶ به صورت رسمی آغاز کرد.این گروه با تلاش مستمر توانست استفاده از نرم افزارهای کاربردی و کامپیوتر را در کسب و کارهای ایرانی به جریان بیندازد و در ادامه ، به ارائه راهکارهای هوشمند نرم افزاری در سه گروه مختلف کسب و کار پرداخت. این راهکارها در قالب ۳ محصول مختلف برای هر گروه از این کسب و کارها ارئه گردید.

  • نام محصول : راهکاران ( درقالب ERP) مختص شرکت ها و سازمان های بزرگ
  • نام محصول : سپیدار سیستم مختص شرکت ها و کسب و کارهای متوسط و کوچک
  • نام محصول : دشت مختص اصناف و فروشگاههای کوچک

درباره شرکت سپیدار سیستم آسیا

شرکت سپیدار سیستم آسیا یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه همکاران سیستم است که در زمینه ارائه نرم افزارهای هوشممند مالی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط فعالیت دارد.
این شرکت کار خود را به صورت رسمی از سال ۱۳۸۷ آغار نمود و با ارائه دو محصول “سپیدار ” برای شرکتهای متوسط و کوچک و ” دشت ” برای اصناف و فروشگاههای کوچک به خوبی نیازهای این گروه از کسب و کارها را پوشش داده است . سپیدار سیستم در مدت زمان کوتاهی موفق به دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گردید .

درباره شرکت بهین حساب سپنتا

شرکت بهین حساب سپنتا نماینده رسمی شرکت سپیدارسیستم آسیاست . موسسین این شرکت پس از سالها تجربه ارزشمند با گروه همکاران سیستم و نرم افزارهای مختلف این گروه وهمچنین مشاوره و ارائه راهکارهای مالی به دهها شرکت کوچک و بزرگ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ به عنوان نماینده رسمی سپیدار سیستم آغاز نمودند.
خوشبختانه طی مدت زمان کوتاهی در جایگاه مناسبی از مجموعه نمایندگان برتر کشور قرار گرفتیم.
بزرگترین افتخار ما در طی این سالها کیفیت خدمات و ارتباطی است که با مشتریان مان داشته ایم.

در بهین حساب بیاموزید، تجربه کنید و بهترین باشید

بهین حساب جمعی از افراد پویا و خلاق است که آینده روشنی را برای خود ترسیم می‌کنند. اگر روزی به بهین حساب بیایید، اولین چیزی که می‌بینید فضای کاری حرفه‌ای و دوستانه ماست. اگر شما هم به تلاش و پیشرفت معتقدید به جمع ما بپیوندید. همچنین برای قسمت استخدام  لطفا رزومه خود را به ایمیل info@behinhesab.net ارسال نمایید.

صدای شما را می‌شنویم
شعبه مرکزی تهران
شعبه مرکزی تهران
شعبه شرق تهران
شعبه شرق تهران
×

 

سلام!

برای چت کردن در واتس اپ یکی از مخاطبین زیر را انتخاب نمایید

×