سپیدار سیستم، ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای جامع و یکپارچه
جستجو کردن
Close this search box.

نرم افزار CRM

وقتی کسب و کار شما رشد میکنه و بزرگتر میشه قطعا تعداد مشتریانتون هم بیشتر و بیشتر میشه و همین طور تعداد کارمندان و پرسنل شما. بنابراین وقتی وار باشه مشتریان جدید ، مشتریان قدیمی ، و کارمندان شرکت رو به خوبی مدیریت کنیم کمی ساختار پیجیده میشه و قطعا نمیشه همه این موارد رو به صورت دستی و با ابزارهای ساده مثل اکسل و … مدیریت کرد.در چنین مواردی قطعا به ابزارهای تخصصی و کارامد تر نیاز خواهیم داشت.
این ابزار هوشمند در واقع همون نرم افزار CRM هست که میتونه با قابلیتها و امکاناتی که در اختیار ما قرار میده تمام این موارد رو به خوبی مدیریت و کنترل کند.

نرم افزار مجازی سازی

برخی از کسب و کارها نیاز دارند که به صورت آنلاین و در خارج از شرکت به برخی از نرم افزارهای خود دسترسی داشته باشند تا بتوانند به صورت آنلاین و بدون نیاز بخه حضور فیزکی از آنها استفاده کنند.
این موضوع یکی از نیازهای پر تکرار مشتریان ماست .خوشبختانه ما به کمک یک ابزار هوشمند میتوانیم این امکان را به خوبی در اختیار کاربران قرار دهیم تا بتوانند در خارج از مجموعه و به صورت آنلاین و مانند یک کاربر معمولی از تمام امکانات نرم افزار به راحتی استفاده نمایند .
شما به کمک این ابزار میتوانید بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل کار و بدون اشغال شدن سایر سیستم ها به نرم افزارهای مورد نظر خود دسترسی کامل و ایمن داشته باشید و بدون اینکه برای دیگران مزاحمتی ایجاد کنید ( مانند نرم افزارهای ریموت دسکتاپ و یا نرم افزار انی دسک و …) از تمام امکانات نرم افزارخود به راحتی استفاده کنید.

مشاوره مالی و مالیاتی

  • صفر تا ۱۰۰ خدمات مالی ، مالیاتی و بیمه
  • مشاوره مالی و مالیاتی (طبق آخرین اصلاحات قانون مالیاتهای مستقیم)
  • صدور اسناد حسابداری و تحریر دفاتر پلمپ
  • تهیه صورتهای مالی و گزارشات مدیریتی
  • تهیه و ارسال معاملات فصلی ، اظهارنامه ارزش افزوده و اظهارنامه مالیاتی ماده ۱۱۰ ق . م م
  • ارسال لیست بیمه و لیست حقوق
  • حسابرسی داخلی و گزارش حسابرسی مالی و مالیاتی (طبق آخرین اصلاحات)
  • قبولی مدیر مالی ، استقرار مدیریت یکپارچه و ایجاد تفکر سیستمی

هوش تجاری (BI)

Business Intelligence یا هوش تجاری در واقع ابزاریست که به شما امکان می دهد تا کسب و کارتان را هوشمندسازی کنید .
امروزه اغلب کسب و کارها از نرم افزارهای تخصصی در بخش های مختلف خود استفاده میکنند مانند نرم افزار حسابداری ، نرم افزار سی آر ام و … که در هر کدام از نرم افزار ها به صورت روزانه اطلاعتی ثبت و نگهداری می شود.
اطلاعات وارد شده در این نرم افزارها در نهایت به یک سری گزارشات خروجی ختم خواهند شد تا مدیران مختلف کسب و کار بتوانند براساس نیاز و خواسته های خود از این گزارشات در جهت بهبود کسب و کار و رفع موانع موجود استفاده کنند.

صدای شما را می‌شنویم
شعبه مرکزی تهران
شعبه مرکزی تهران
شعبه شرق تهران
شعبه شرق تهران
×

 

سلام!

برای چت کردن در واتس اپ یکی از مخاطبین زیر را انتخاب نمایید

×