بسته سفارش گیری و پخش

بسته سفارش گیری و پخش سپیدار سیستم مناسب شرکتهایی است که چرخه فروش و توزیع مویرگی را بصورت بخش بسیار مهم از فرآیند فروش خود دارند و می خواهند آن را به شکل یکپارچه و انعطاف پذیر مدیریت کنند.

بسته سفارش گیری و پخش

بسته سفارش گیری و پخش سپیدار سیستم مناسب شرکتهایی است که چرخه فروش و توزیع مویرگی را بصورت بخش بسیار مهم از فرآیند فروش خود دارند و می خواهند آن را به شکل یکپارچه و انعطاف پذیر مدیریت کنند.

سیستم های بسته سفارش گیری و پخش

  • حسابداری
  • دریافت و پرداخت
  • انبار بازرگانی
  • مشتریان و فروش
  • دارایی ثابت
  • حقوق و دستمزد
  • زیرسیستم فروش پیشرفته

ماژول حسابداری در نرم افزار سپیدار سیستم پایه و اصلی نرم افزار است که در آن عملیات عمومی حسابداری از جمله ثبت اسناد حسابداری، ثبت دفاتر ،گزارش حسابها ، صدور سند اختتامیه و افتتاحیه و عملیات پایان سال انجام می گیرد .
این ماژول با تمام ماژول های نرم افزارسپیدار ارتباط یکپارچه دارد به طوری که امکان صدور سند حسابداری خودکار از همه ماژول ها به سیستم حسابداری وجود دارد.

در سیستم خزانه یا دریافت و پرداخت سپیدار مدیریت وجوه نقد و انواع دریافتها و پرداختهای شما به خوبی انجام می‌گیرد.

مدیریت کالا و انبار یکی از مهمترین دغدغه های شرکت های بازرگانی و تولیدی است.
می توان گفت کنترل دقیق موجودی کالا مواد اولیه و حساب تامین کنندگان مختلف در هر کسب و کار ، امری بسیار حیاتی و مهم است.

همان طور که می دانید ، مشتریان جزو مهمترین دارایی هر کسب و کار محسوب می شوند پس قطعاً داشتن اطلاعات به روز و دقیق از حساب آنها برای مدیریت فروش و مدیریت درآمد امری ضروری است.

این سیستم یکی از سیستمهای عمومی نرم‌افزار سپیدار است که در تمامی کسب و کارها از جمله شرکتهای پیمانکاری ، تولیدی بازرگانی و غیره کاربرد دارد.
به کمک این سیستم می توانید تمام اموال و دارایی های خود را به صورت دقیق و کامل مدیریت نمایید.

یکی از مهمترین و البته زمان برترین محاسبات واحد اداری و مالی هر شرکت محاسبه حقوق و دستمزد است.
به خاطر جزئیات زیادی که در این بخش وجود دارد و به دلیل حساسیت ویژه کارکنان و مدیران شرکت‌ها نسبت به محاسبه حقوق و دستمزد ، اختصاص یک سیستم دقیق، به روز و کارآمد برای این کار ، امری ضروریست.

این زیر سیستم امکانات ویژه‌ای را به سیستم مشتریان و فروش سپیدار اضافه می‌کند و عمدتا به ویژه شرکت‌هایی است که دارای سیستم محاسبات پورسانت و تخفیفات خاص برای مشتریان خود هستند.

بسته سفارش گیری و پخش

بسته پخش و سفارش گیری سپیدار سیستم ویژه شرکت‌هایی است که توزیع و فروش خود را به شکل پخش مویرگی انجام می دهند و به دو شکل پخش گرم(سفارش اولیه و تحویل همزمان) و پخش سرد(سفارش اولیه – تحویل) صورت می گیرد. حجم بالای عملیات روزانه در فرآیند توزیع و فروش ، تعداد مشتریان زیاد ، تنوع محصولات و مسیرهای مختلف توزیع، همگی از چالش‌هایی هستند که مدیریت دقیق و همزمان آنها در شرکت های پخش، نیازمند یک سیستم کارآمد و هوشمند است. نرم افزار سفارش گیری و پخش سپیدار علاوه بر سیستم های اصلی یک شرکت بازرگانی (مانند فروش، انبار، دریافت و پرداخت ) سیستم های دیگری مانند سفارش گیری ، موبایل و تبلت و محاسبه پورسانت را نیز دارد که به راحتی پاسخگوی تمام نیازهای یک شرکت پخش می باشد .

این بسته شامل سیستم های زیر می باشد :

امکانات بسته های سفارش گیری و پخش سپیدار سیستم

چرا بسته های سفارش گیری و پخش سپیدار سیستم؟