بسته خدماتی

بسته خدماتی سپیدار سیستم برای مدیریت یکپارچه فرآیندهای شرکت ها،کسب و کارهای خدماتی طراحی و آماده شده است. و با استفاده از گزارشات کاربردی و ساده تصویر کاملی از عملیات تجاری شرکت برای مدیریت ترسیم نماید.

سیستم های بسته خدماتی سپیدار

  • حسابداری
  • دریافت و پرداخت
  • مشتریان و فروش
  • دارایی ثابت
  • حقوق و دستمزد

ماژول حسابداری در نرم افزار سپیدار سیستم پایه و اصلی نرم افزار است که در آن عملیات عمومی حسابداری از جمله ثبت اسناد حسابداری، ثبت دفاتر ،گزارش حسابها ، صدور سند اختتامیه و افتتاحیه و عملیات پایان سال انجام می گیرد .
این ماژول با تمام ماژول های نرم افزارسپیدار ارتباط یکپارچه دارد به طوری که امکان صدور سند حسابداری خودکار از همه ماژول ها به سیستم حسابداری وجود دارد.

در سیستم خزانه یا دریافت و پرداخت سپیدار مدیریت وجوه نقد و انواع دریافتها و پرداختهای شما به خوبی انجام می‌گیرد.

همان طور که می دانید ، مشتریان جزو مهمترین دارایی هر کسب و کار محسوب می شوند پس قطعاً داشتن اطلاعات به روز و دقیق از حساب آنها برای مدیریت فروش و مدیریت درآمد امری ضروری است.

این سیستم یکی از سیستمهای عمومی نرم‌افزار سپیدار است که در تمامی کسب و کارها از جمله شرکتهای پیمانکاری ، تولیدی بازرگانی و غیره کاربرد دارد.
به کمک این سیستم می توانید تمام اموال و دارایی های خود را به صورت دقیق و کامل مدیریت نمایید.

یکی از مهمترین و البته زمان برترین محاسبات واحد اداری و مالی هر شرکت محاسبه حقوق و دستمزد است.
به خاطر جزئیات زیادی که در این بخش وجود دارد و به دلیل حساسیت ویژه کارکنان و مدیران شرکت‌ها نسبت به محاسبه حقوق و دستمزد ، اختصاص یک سیستم دقیق، به روز و کارآمد برای این کار ، امری ضروریست.

بسته خدماتی

بسته خدماتی سپیدار ویژه شرکت ها و موسساتی است که در حوزه خدمات فعالیت می کنند. مهمترین خواسته این شرکت ها مدیریت درست و کار آمد هزینه ها و درآمد هاست . داشتن گزارشات دقیق و درست از فهرست خدمات ارائه شده نیز یکی از چالش ها و خواسته های این نوع از کسب و کارهاست که بسته خدماتی سپیدار به خوبی این خواسته ها را پاسخ می دهد.

این بسته شامل سیستم های زیر می باشد :

امکانات بسته خدماتی سپیدار سیستم

چرا بسته خدماتی سپیدار سیستم؟