بسته بازرگانی

بسته بازرگانی سپیدار سیستم مجموعه ایی از نرم افزار های یکپارچه که می تواند فرآیند خرید ،فروش و تسویه حساب را بصورت کامل ثبت کند. و با استفاده از گزارشات کاربردی و ساده تصویر کاملی از عملیات تجاری شرکت برای مدیریت ترسیم نماید.

بسته بازرگانی

بسته بازرگانی سپیدار سیستم مجموعه ایی از نرم افزار های یکپارچه که می تواند فرآیند خرید ،فروش و تسویه حساب را بصورت کامل ثبت کند. و با استفاده از گزارشات کاربردی و ساده تصویر کاملی از عملیات تجاری شرکت برای مدیریت ترسیم نماید.

سیستم های بسته بازرگانی سپیدار

  • حسابداری
  • دریافت و پرداخت
  • انبار بازرگانی
  • مشتریان و فروش
  • دارایی ثابت
  • حقوق و دستمزد
  • زیرسیستم فروش پیشرفته

ماژول حسابداری در نرم افزار سپیدار سیستم پایه و اصلی نرم افزار است که در آن عملیات عمومی حسابداری از جمله ثبت اسناد حسابداری، ثبت دفاتر ،گزارش حسابها ، صدور سند اختتامیه و افتتاحیه و عملیات پایان سال انجام می گیرد .
این ماژول با تمام ماژول های نرم افزارسپیدار ارتباط یکپارچه دارد به طوری که امکان صدور سند حسابداری خودکار از همه ماژول ها به سیستم حسابداری وجود دارد.

در سیستم خزانه یا دریافت و پرداخت سپیدار مدیریت وجوه نقد و انواع دریافتها و پرداختهای شما به خوبی انجام می‌گیرد.

مدیریت کالا و انبار یکی از مهمترین دغدغه های شرکت های بازرگانی و تولیدی است.
می توان گفت کنترل دقیق موجودی کالا مواد اولیه و حساب تامین کنندگان مختلف در هر کسب و کار ، امری بسیار حیاتی و مهم است.

همان طور که می دانید ، مشتریان جزو مهمترین دارایی هر کسب و کار محسوب می شوند پس قطعاً داشتن اطلاعات به روز و دقیق از حساب آنها برای مدیریت فروش و مدیریت درآمد امری ضروری است.

این سیستم یکی از سیستمهای عمومی نرم‌افزار سپیدار است که در تمامی کسب و کارها از جمله شرکتهای پیمانکاری ، تولیدی بازرگانی و غیره کاربرد دارد.
به کمک این سیستم می توانید تمام اموال و دارایی های خود را به صورت دقیق و کامل مدیریت نمایید.

یکی از مهمترین و البته زمان برترین محاسبات واحد اداری و مالی هر شرکت محاسبه حقوق و دستمزد است.
به خاطر جزئیات زیادی که در این بخش وجود دارد و به دلیل حساسیت ویژه کارکنان و مدیران شرکت‌ها نسبت به محاسبه حقوق و دستمزد ، اختصاص یک سیستم دقیق، به روز و کارآمد برای این کار ، امری ضروریست.

این زیر سیستم امکانات ویژه‌ای را به سیستم مشتریان و فروش سپیدار اضافه می‌کند و عمدتا به ویژه شرکت‌هایی است که دارای سیستم محاسبات پورسانت و تخفیفات خاص برای مشتریان خود هستند.

بسته بازرگانی

بسته بازرگانی سپیدار ، ویژه شرکت های بازرگانی یا شرکتهایی که به خرید و فروش کالا مشغول هستند طراحی شده است. با توجه به نوع فعالیت شرکت های بازرگانی که براساس خرید و فروش کالا صورت می گیرد ، این پکیج بازرگانی بر بخش هایی مانند فروش ، انبار و دریافت وپرداخت تمرکز دارد. به کمک این نرم افزار می توانید کنترل دقیقی بر موجودی انبار و میزان و زمان سفارش هر کالا داشته باشید و همچنین با گزارشات دقیق و جامع سیستم فروش می توانید عملکرد بخش فروش را به خوبی مدیریت کنید .

این بسته شامل سیستم های زیر می باشد :

امکانات بسته بازرگانی سپیدار سیستم

چرا بسته بازرگانی سپیدار سیستم؟